• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2023

• 06.10.2023 11:01
          • Głośne czytanie uczy dziecko myślenia, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, pomaga w wychowaniu, ułatwia naukę w szkole. Jest najlepszą inwestycją w pomyślną przyszłość dziecka!
          • Podręczniki obowiązujące w roku szkolnym 2023/2024

• 13.09.2023 10:07
          • Dzieci otrzymują (za darmo) zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia do wszystkich przedmiotów. Pod koniec roku szkolnego oddają podręczniki do szkoły, aby kolejne roczniki mogły z nich korzystać. Jeżeli uczeń zgubił lub zniszczył książkę, rodzice muszą odkupić dany podręcznik i oddać go do szkoły.

• Witamy w nowym roku szkolnym

• 13.09.2023 09:18
          • Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem.

Kornel Makuszyński

• Zabierz książkę na wakacje!

• 16.06.2023 10:19