• Godziny pracy biblioteki

• 18.12.2023 09:56
          • Mała książka - wielki człowiek

• 22.12.2023 10:33
          • Instytut Książki, wzorem lat ubiegłych, rozpoczął kolejną kampanię "Mała książka - wielki człowiek",  której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci.
          • Saint Nicholas's presents

• 13.12.2023 09:57
          • Czytanie po angielsku jest bardzo skutecznym i ciekawym sposobem nauki języka obcego. Czytanie książki w języku obcym jest najlepszym sposobem na poznanie bogatego słownictwa. Taka nauka sprzyja zapamiętywaniu słów i wyrażeń, bez konieczności uczenia się ich na pamięć.
          • Czytamy z Mikołajem

• 08.12.2023 08:37
          • Nieoceniona jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką. Młody słuchacz i czytelnik rozwija swoją wrażliwość, rozbudza wyobraźnię, poszerza wiedzę. Czytanie daje wiele satysfakcji.