• Twój Logopeda

mgr Anita Rapta

• Wakacji czas!

• 19.06.2024 10:37
          • Szumi, szumi woda,szumi, szumi las, szumią, szumią pola lato wita nas.

Szumi, szumi woda, szumi, szumi las,szumią, szumią pola wiatr ochłodzi nas.

• Logopedyczny Entliczek - Pentliczek

• 30.04.2024 10:26
          • W piątek 26 kwietnia odbył się przegląd twórczości literackiej "Logopedyczny Entliczek - Pentliczek" jako podsumowanie bibliotecznego, multimedialnego spotkania z Panem Poetą. Dzieci z klas 1 - 3 miały ułożyć rymowany wierszyk "Moje ulubione zwierzątko".
            Głównym celem spotkania było kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt, doskonalenie sprawności artykulacyjnej oraz rozwijanie inteligencji językowej uczniów.
          • Warsztaty logopedyczne

• 15.04.2024 11:07
          • Chcemy pięknie i poprawnie mówić.

Warsztaty logopedyczne to doskonała okazja, by nie tylko zwiększyć swoje umiejętności, ale również popracować nad swoją dykcją i prawidłowa wymową. Prezentowane ćwiczenia i duża dawka wiedzy połączona z zabawą pozwoliła uczniom poprawić swoją dotychczasową wymowę i popracować nad właściwą artykulacją poszczególnych słów.

• Europejski Dzień Mózgu

• 19.03.2024 09:05
          • 18 marca obchodzimy Europejski Dzień Mózgu. Dzień ten ma na celu promocję zdrowego trybu życia oraz przypomnienie jak duży wpływ ma styl naszego życia na funkcjonowanie mózgu. To właśnie prawidłowe odżywianie ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Jest ono istotne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka, a zwłaszcza dla ludzkiego mózgu.