• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
      • Albert Einstein
      • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
      • William Shakespear
      • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • O projekcie

• Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu nowej edycji projektu Erasmus + ICT&Technology Invasions, który przeznaczony jest dla młodzieży szkolnej w wieku 13-15 lat. Uczestnicy projektu wezmą udział w zajęciach, które przygotują ich do podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów i problemów, kreatywnej współpracy w grupie zarówno w środowisku szkolnym jak i domowym. Wraz z naszymi partnerami z Estonii, Bułgarii i Rumunii pragniemy rozwijać zainteresowania, pasje i zdolności młodzieży. W trakcie realizacji projektu uczniowie mają możliwość wyjazdu do krajów partnerskich, naukę języka oraz poznanie kultury danych krajów. Program realizowany jest w latach 2019-2021.

Marta Ignacik

Anna Świętochowska

• Krajowa Oznaka Jakości eTwinning

• Miło mi poinformować, że międzynarodowy projekt ICT & TECHNOLOGY INVASION realizowany w ramach programu Erasmus+ w latach 2019-2022 otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning. Wyróżnienie to jest przyznawane za wybitną realizację projektu i osiągnięcie krajowego standardu. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie przy realizacji projektu. Jest to nasz wspólny sukces!
          Marta Ignacik - koordynator projektu