• Nasi Terapeuci

Socjoterapia - p. Monika Miodek

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne - p. Małgorzata Więckiewicz

Gimnastyka korekcyjna - p. Alicja Skałecka

• Zajęcia otwarte dla nauczycieli  - Elementy Integracji Sensorycznej w pracy nauczyciela
        • Zajęcia otwarte dla nauczycieli - Elementy Integracji Sensorycznej w pracy nauczyciela

• 13.06.2024 12:28
        • W środę 12 czerwca br. odbyły się w naszej szkole zajęcia otwarte dla nauczycieli, które przeprowadziła pani Edyta Grabusińska - terapeuta integracji sensorycznej. Tematyka warsztatów poświęcona była Elementom Integracji Sensorycznej w pracy nauczyciela. Zaprezentowano nauczycielom nowatorskie pomoce sensoryczne oraz szereg  niezbędnych ćwiczeń i zabaw rozwijających zmysły w codziennej pracy z dziećmi. Punktem kulminacyjnym był pokaz masaży wyciszających CUN jako główny składnik diety sensorycznej, zabawy integracyjne, oraz muzykoterapia z wizualizacją. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli. Gorące podziękowania nauczycielom za owocną współpracę.
                                                                                                                           Edyta Grabusińska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć.
        • INTEGRACJA  SENSORYCZNA
        • INTEGRACJA SENSORYCZNA

• 12.06.2024 08:59
        • 11 czerwca br. w naszej szkole odbyły się warsztaty sensoryczne dla rodziców i dzieci na temat „Wspierania rozwoju integracji sensorycznej w okresie wakacji”. W trakcie spotkania przedstawiono garść pomysłów na letnie aktywności. Poza przekazaniem ważnych informacji przystąpiliśmy do treningów słuchowych, dotykowych, smakowych, zapachowych oraz proprioceptywnych. Zbliżające się wakacje to odpowiedni moment na odwrażliwianie naszych pociech. Warsztaty przeprowadziła specjalista SI - Edyta Grabusińska.

Bawcie się zatem – na zdrowie! Życzę udanej  zabawy i mile spędzonego czasu.

Edyta Grabusińska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.