• Godziny pracy biblioteki

mgr Małgorzata Wiśniewska

• Wakacji czas!

• 19.06.2024 11:12
          • Życzymy  Wam mnóstwo radości, zabawy i niezapomnianych przygód!

Życzymy Wam, aby wakacje były pełne słońca, radości i niesamowitych przygód.

Spędzajcie czas z rodziną i przyjaciółmi, bawcie się świetnie i wracajcie do szkoły pełni entuzjazmu!

Niech te wakacje przyniosą Wam mnóstwo radości, śmiechu i beztroskich chwil.
                                                                                                                              Wasi Bibliotekarze

• Zabierz książkę na wakacje!

• 07.06.2024 08:31
          • Powiedział mi kiedyś mój tata i miał , jak się zdaje rację, że największym wynalazcą Wszechświata był ten, co wynalazł wakacje”

Ludwik Jerzy Kern

• Dziewczyna z muralu