• Związek Harcerstwa Polskiego

• Wstąpienie do Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP) w szkole podstawowej to świetna okazja do rozwijania się, poznawania nowych umiejętności i nawiązywania przyjaźni. Oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci w dołączeniu do ZHP w szkole podstawowej:

1. Skontaktuj się z lokalną 36 Drużyną Harcerską  "BORYS"
      2. Zdobądź formularz zgłoszeniowy
      3. Zgoda rodziców/opiekunów
      4. Zapoznaj się z zasadami i wartościami harcerskimi

Abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć, czym jest harcerstwo i co oznacza przynależność do tej organizacji. Weź udział w spotkaniach drużyny. Po złożeniu zgłoszenia i zaakceptowaniu go, będziesz mógł/mogła brać udział w spotkaniach drużyny. To doskonała okazja do poznania innych harcerzy, uczestniczenia w różnych aktywnościach i rozwijania swoich umiejętności.

Kontakt Z Druhem Drużynowym pwd Markiem Zblewskim, telefon 725-660-724

• Rajd Pieszy i Przyrzeczenie Harcerskie

• 18.06.2024 22:18
        • 15 czerwca 2024 roku w miejscowości Zapadłe koło Ustki odbył się wyjątkowy rajd pieszy z elementami gry terenowej, zorganizowany przez druhny Hanię i Polę. Uczestnikami rajdu była 36 Drużyna Harcerska "Borys", która z entuzjazmem wzięła udział w tej przygodzie na świeżym powietrzu.

• Harcerze uczą się pierwszej pomocy

• 13.06.2024 15:16
        • Dziś w Szkole Podstawowej nr 4 w Słupsku odbyły się wyjątkowe zajęcia z zakresu pierwszej pomocy, które poprowadził druh Marek. Harcerze mieli okazję nauczyć się niezbędnych umiejętności, które mogą uratować życie, wykorzystując specjalne manekiny treningowe oraz defibrylator.

• Noc Muzeów w Słupsku

• 29.05.2024 12:40
        • W sobotni wieczór, 18 maja, harcerze ze Słupska uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu - Nocy Muzeów. To coroczne święto kultury i historii przyciągnęło setki mieszkańców, którzy mieli okazję zobaczyć unikalne eksponaty oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Jednym z głównych punktów programu była wizyta w Muzeum Pomorza Środkowego, zwiedzanie kościoła św. Jacka oraz koncert na zabytkowych organach w wykonaniu naszego druha Alexa.