• XXVI Miejski Konkurs Wiedzy o Środowisku

• 21.06.2024 12:49
        • Uczennica z klasy IIIb Gabriela Brzyk oraz uczniowie z klasy III d Michał Borkowski i Anastazja Szymkowska otrzymali wyróżnienie  w XXVI Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
        • XXI Międzyszkolny  Konkurs Ortograficzny
        • XXI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

• 21.06.2024 12:49
        • Adrianna Ćwiklińska zajęła III miejsce  w XXI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• XIX Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna

• 21.06.2024 12:13
        • Maja Kiedrowska zajęła II miejsce  w XIX Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• ,, Omnibus- wiem wszystko " - sukces Zuzi z klasy 1 d

• 08.06.2024 07:31
        • ,,Omnibus - wiem wszystko" to konkurs wiedzy kierowany do uczniów klas pierwszych.
          Zuzanna Uganowska z klasy 1 d, po przejsciu szkolnych eliminacji wzięła udział w XII edycji konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku.
          Do konkursu przystapili pierwszoklasiści ze słupskich  szkół podstawowych. Zuzia zdobyła II miejsce.
          Serdeczne gratulacje!
          Życzymy dalszych sukcesów!
          Monika Sokołowska

• To read or not to read

• 08.05.2024 17:37
        • 30 kwietnia w SP nr 8 odbył się międzyszkolny  konkurs z języka angielskiego To read or not to read.