• Konkurs plastyczny pt. "Nie warto się kłócić"

• 16.04.2024 22:37
        • Miło mi poinformować, że nasi ,,malusińscy'' uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w ramach projektu społecznego pt. ,,Zamiast hejtować zacznij mediować" prowadzonego przez II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza.
        • VI Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym

• 12.05.2023 06:55
        • Nasze Mistrzynie!
          Miło nam poinformować o sukcesie uczennic naszej szkoły: Aleksandry Luhm z klasy 2 c, Kamili Mularczyk z klasy 2 c, Mai Kamiennik z klasy 3 c, Hanny Mularczyk z klasy 7 c, Weroniki Jasińskiej z klasy 8 d, Tatiany Mikołajczyk z klasy 8 d. Dziewczęta na co dzień trenują w zespole Cheerleaders Maxi Słupsk.
        • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

• 03.06.2023 08:26
        • 9 maja uczniowie z naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Rowerzyści musieli się wykazać doskonałą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód. W Turnieju uczestniczyło 17 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.
        • Lubię i znam moje miasto

• 07.06.2022 07:35
        • 31 maja w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Słupsku: „Lubię i znam moje miasto”. Turniej dedykowany był uczniom klas VI.