• Oddział przedszkolny

• Warsztaty z rodzicami

• 07.10.2024 23:12
        • Warsztaty z rodzicami. Dzieci wraz z rodzicami wykonały jesienną kompozycję wykorzystując dary jesieni.
        • Jesienne drzewa

• 30.09.2024 16:13
        • Do malowania tym razem używaliśmy gąbek. Zobaczcie jakie pękne brzozy powstały.

• 30.09.2024 15:37
        • Dzisiaj w zeròwce obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Każdy chłopiec dostał poduszkę "super chłopak".Dziekujemy rodzicom za przygotowanie niespodzianki.
        • 20 minut dla matematyki

• 30.09.2024 15:04
        • Zeróweczka bierze udział w projekcie #20minutdlaMATEMATYKI – edukacja matematyczna w domu i w przedszkolu, którego Autorką i Organizatorką jest Zuzanna Jastrzębska-Krajewska.

Głównym celem projektu jest realizacja Dziecięcej Matematyki autorstwa prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej w grupie przedszkolnej zgodnie z założeniami koncepcji oraz,  angażowanie i inspirowanie rodziców przedszkolaków do codziennej aktywności matematycznej z wykorzystaniem sytuacji życiowych.

Jeśli zbudujemy solidny fundament podstawowych pojęć matematycznych i będziemy pozwalać przedszkolakom „dotykać” matematyki, bawić się nią, będą one lepiej radziły sobie zarówno w edukacji szkolnej, jak i w życiu – wykazując się zaradnością życiową.
          W naszej grupie matematyka towarzyszy nam przy każdej okazji.
        • Dzień kropki w Zerówce

• 30.09.2024 14:53
        • 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Wszystko zaczęło się od opowiastki pt. „The Dot” (Kropka), autorstwa kanadyjskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci – Petera H. Reynoldsa. Stała się ona tak popularna, że została inspiracją do stworzenia w 2008 r. Międzynarodowego Dnia Kropki, obchodzonego już w 196 krajach. Bohaterką tej opowiastki jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i doskonałej „pani od plastyki” poznała i uwierzyła w swój talent i możliwości. My również rozbudzamy kreatywność, nie tylko w Dzień Kropki ale przez cały rok.