• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Dzień Humanisty w bibliotece

• 28.02.2024 10:28
          • Dnia 27 lutego w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Dzień Humanisty, wydarzenie kulturalne odnoszące się do wiedzy, kreatywności, umiejętności zespołowego działania uczniów. Uczniowie szukali inspiracji w twórczości Juliana Tuwima i Jana Brzechwy.
          • Z książką w torbie

• 28.02.2024 10:49
          • Projekt społeczny "Z książką w torbie 2" jest realizowany w ramach 10. edycji Olimpiady "Zwolnieni z teorii" przez uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Słupsku.
          • Kamishibai na lekcjach języka angielskiego

• 26.01.2024 13:27
          • Kamishibai to dosłownie papierowy teatr zwany również teatrem ilustracji. Jest to japońska sztuka opowiadania za pomocą kart z obrazkami, które podczas ustnej narracji przekładane są w drewnianej skrzynce. Odbiorcy opowieści, obserwując kolejne ilustracje, słuchają równocześnie fragmentów powiązanego z nim tekstu.