• Godziny pracy biblioteki

Bibliotekarze:

mgr Sylwia Modzelewska

dr Łukasz Bilski

• Kamishibai na lekcjach języka angielskiego

• 26.01.2024 13:27
            • Kamishibai to dosłownie papierowy teatr zwany również teatrem ilustracji. Jest to japońska sztuka opowiadania za pomocą kart z obrazkami, które podczas ustnej narracji przekładane są w drewnianej skrzynce. Odbiorcy opowieści, obserwując kolejne ilustracje, słuchają równocześnie fragmentów powiązanego z nim tekstu.
            • Ulubiona książka z dzieciństwa Babci lub Dziadka

• 18.12.2023 09:56
            • Mała książka - wielki człowiek

• 22.12.2023 10:33
            • Instytut Książki, wzorem lat ubiegłych, rozpoczął kolejną kampanię "Mała książka - wielki człowiek",  której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci.