• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Mała książka - wielki człowiek

• 22.12.2023 10:33
          • Instytut Książki, wzorem lat ubiegłych, rozpoczął kolejną kampanię "Mała książka - wielki człowiek",  której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci.
          • Jednym z największych wyzwań, jakie stają przed dziećmi u progu szkolnej edukacji, jest nauka czytania. Pragnąc zachęcić dzieci do częstego sięgania po książki i regularnego czytania, zarówno samodzielnego, jak i z udziałem najbliższych, Instytut przekazał naszej szkole - specjalne Wyprawki Czytelnicze, które  otrzyma każdy uczeń klasy pierwszej podczas grudniowych spotkań w bibliotece.

W skład Wyprawki wchodzi:

enlightened"Wnuczka antykwariusza" - książka autorstwa cenionej pisarki Justyny Bednarek, z ilustracjami Emilii Dziubak,

enlightened"Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!" - broszura, która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów, mówiącym o korzyściach ze wspólnego, rodzinnego czytania.

Zapraszamy do naszej galerii enlightenedno