• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Ulubiona książka z dzieciństwa Babci lub Dziadka

• 18.12.2023 09:56
          • Waszym wspólnym zadaniem będzie wykonanie plakatu reklamującego ulubioną książkę
            Babci lub Dziadka.

Na plakacie reklamowym zamieście :
            enlightenedautora i tytuł książki,
            enlightenedzróbcie piękną ilustrację nawiązującą do treści lub bohaterów książki.

Na odwrocie napiszcie swoje imię i nazwisko oraz klasę.
            Wykonane prace składacie w bibliotece szkolnej do 16 stycznia 2024r.
            Format pracy A3 lub A4
            Technika dowolna : malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie, kolaż itp.
            Prace zostaną umieszczone na korytarzu szkolnym z okazji „ Dnia Babci i Dziadka” ( wystawa) oraz w formie fotogalerii na stronie internetowej szkoły.

heartZachęcamy , do spędzenia czasu z Babcią i Dziadkiem oraz wspólnej zabawy plastycznej.
                                                                                                      Wasi Bibliotekarze