• Godziny pracy biblioteki

dr Łukasz Bilski

• Podsumowanie akcji

• 11.01.2024 09:04
          • "Weekendowe grudniowe czytanie, owoców zajadanie"
          • Akcja skierowana była do uczniów klas 1 - 3 i ich rodziców. Udział w akcji polegał na rodzinnym 15 - minutowym czytaniu w każdy grudniowy weekend i spożyciu minimum 1 owocu przez każdego uczestnika. Akcja miała wymiar zdrowotny, gdyż zachęcała do spożywania owoców, a zarazem okazała się nowym sposobem na promocję czytelnictwa w naszej szkole.

Wszyscy uczestnicy otrzymali karty czytania, na których widniało drzewo z jabłkami i datą. Po lekturze i zjedzeniu jabłka uczestnik kolorował je na karcie, a rodzic na odwrocie potwierdzał ten fakt. W akcji wzięło udział 39 rodzin. Uczniowie w grudniowe weekendy czytali 5890 minut i zjedli 390 owoców.

Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w akcji w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że wyniki będą wyższe,

Bibliotekarze

Zapraszamy do galerii no