• Dni Słupska klas drugich

"Szlakiem słupskich murali", to hasło tegorocznych obchodów Dni Słupska klas drugich. Podczas spotkań uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez P. Beatę Ozdobę. Dowiedzieli się: co to jest mural, jak powstaje, poznali techniki malarskie. Następnie ruszyli w miasto, przeszli szlakiem murali i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Ponadto wspólnie z wychowawcami zrobili piękne plakaty przedstawiające słupskie zabytki, które wyeksponowane zostały w Galerii Młodego Artysty.

Zapraszamy go galerii!

• Przedszkolaki w klasie 3 d

Dnia 18 maja 2023 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego "Kolorowy Wiatraczek" nr 15. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji o ekologii. Uczniowie klasy 3 d zaprezentowali przedstawienie "W bajkowym świecie ekobohaterów". Przedszkolaki wspólnie ze starszymi kolegami pogłębiły wiedzę na temat recyklingu. Wykonały także ekologiczne zabawki z rolek. Na zakończenie wizyty zwiedziły wspólnie ze swoimi wychowawcami naszą szkołę.

• Spełniam jedno z moich  marzeń
          • Spełniam jedno z moich marzeń

Spełniam jedno z moich  marzeń - zostaję pisarzem - VII Międzyszkolny Konkurs Literacki dla uczniów słupskich szkół podstawowychpod patronatem Prezydent Miasta Słupska​​​​​ ​​​​​​​

Spełniam jedno z moich  marzeń - zostaję pisarzem - VII Międzyszkolny Konkurs Literacki dla uczniów słupskich szkół podstawowych pod patronatem Prezydent Miasta Słupska Pani Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej został rozstrzygnięty, a jego zwyciężczynią została uczennica naszej szkoły - NINA NIEZABITOWSKA. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 18 maja 2023r. w Ratuszu Miejskim. Serdecznie gratulujemy :-)

• XX  Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas trzecich
          • XX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas trzecich

Dnia 20 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział 30 Mistrzów Ortografii z 11 słupskich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Grzybowski, Alicja Przybylska i Adela Olszak.

Laureatką jednego z dwóch pierwszych miejsc przyznanych w tym konkursie, została uczennica klasy 3 c - Alicja Przybylska

• I miejsce w konkursie plastycznym ,,Kocham Ziemię"

Nowa galeria I miejsce w konkursie plastycznym ,,Kocham Ziemię " została dodana do albumu fotograficznego

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Adventure oraz Fundację NAUKA TO PRZYGODA.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie prac plastycznych, wyrażających całą gamę emocji i uczuć, jakie młode pokolenie żywi  dla swojego kawałka przestrzeni, dla Ziemi. Do konkursu przystąpiła Jagoda Cieplińska, Emilie Zuber, Filip Raba oraz Oliwia Ittrich.

Oliwia Ittrich zdobyła I miejsce, natomiast Filip Raba wyróżnienie. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wszyscy  uczestnicy zaproszeni są na uroczystą Galę Laureatów w dniu 27 maja, podczas której odbędą się ciekawe pokazy oraz  warsztaty.

Serdeczne gratulacje!

Monika Sokołowska

• 9 maja Dzień Europy

Co roku 9 maja obchodzimy Dzień Europy – święto pokoju i jedności w Europie. Tego dnia odwiedziła nas pani Olga Trojanowicz z EUROPE DIRECT Słupsk.

W ramach prowadzonej akcji wśród przedszkolaków, pani Olga wysiała z dziećmi nasiona lawendy oraz podarowała nam książki i kolorowanki dotyczące Unii Europejskiej.

Spotkanie poprzedzone było zajęciami dotyczącymi Unii Europejskiej, dzieci miały okazję zaprezentować swoją wiedzę oraz zadać pytania ekspertowi.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie.

Monika Sokołowska

• Zebranie z rodzicami

Zebranie rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie I oraz oddziale „0” w roku szkolnym 2023/2024
            06 czerwca 2023r. godz. 16.00