• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Grzybowska Dorota
            • Holak Kamila
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Skałecka Alicja
            • Świętochowski Piotr
            • Waszkinel Irena
            • Zawadzki Marek
              •    Prewencja, ale inaczej - 2022
              • Prewencja, ale inaczej - 2022

• 26.02.2023 12:35
              • 15 listopada 2022 na hali sportowej przy ul. Banacha 17 rozegrano kolejną edycję turnieju edukacyjno - sportowego  "Prewencja, ale inaczej 2022". Impreza była zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski. Sam konkurs składał się z trzech części: edukacyjnej - test wiedzy, artystycznej - konkurs plastyczny Bezpieczna Szkoła oraz sportowej.

• TENIS STOŁOWY - DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2008/2009

• 26.02.2023 12:02
              • W dniu 7 listopada 2022 rozegrano w naszej szkole międzyszkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Organizatorem i sędzią głównym turnieju był pan Marek Zawadzki. W turnieju doskonale spisali się reprezentanci naszej szkoły.

• UNIHOKEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• 01.11.2022 12:40
              • Pod koniec października 2022 roku reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w zawodach unihokeja. Zawody rozegrano w SP 1 w Słupsku. Nasi reprezentanci spisali się znakomicie.

• SZTAFETOWOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

• 01.11.2022 12:35

• 5 października w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.