• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          •    Prewencja, ale inaczej - 2022
            • Prewencja, ale inaczej - 2022

• 26.02.2023 12:35
            • 15 listopada 2022 na hali sportowej przy ul. Banacha 17 rozegrano kolejną edycję turnieju edukacyjno - sportowego  "Prewencja, ale inaczej 2022". Impreza była zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski. Sam konkurs składał się z trzech części: edukacyjnej - test wiedzy, artystycznej - konkurs plastyczny Bezpieczna Szkoła oraz sportowej.

• Nasza reprezentacja spisała się znakomicie i w łącznej klasyfikacji z poszczególnych zagadnień wywalczyła I Miejsce.

Skład naszej reprezentacji:

Część edukacyjna - Klaudia Sochacka, Nikola Chabowska, Karolina Kwiatkowska, Krzyszof Rychter, Oliwier Tokarz - opiekun pan Adrian Hababicki.

Część artystyczna - 3 Miejsce Alicja Szewczuk 6 c, wyróżnienia Mateusz Wronka 5c oraz Katarzyna Ejsmond 6 c - koordynator konkursu pani Marta Andrzejewska.

Część sportowa - Anna Prądzyńska, Wiktoria Krukowska, Karolina Piotrowska, Dominik Jędrak, Piotr Prądzyński, Grzegorz Piotrowski - opiekun pan Piotr Świętochowski.

Sędzią głównym zawodów był pan Marek Zawadzki, a pomoc przy organizacji turnieju zapewniły dziewczęta z SU:  Brzyk Wiktoria, Jasińska Weronika, Zuzanna Kępińska, Tatiana Mikołajczyk oraz Misza Szcześniak.

Wielkie Podziękowanie za Zaangażowanie i wkład pracy dla Wszystkich Zainteresowanych!!!