• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • TENIS STOŁOWY - DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2010 i młodsi.

• 26.02.2023 12:04
            • W dniu 14 listopada 2022 rozegrano w naszej szkole międzyszkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Nasi zawodnicy grali ze zmiennym szczęściem.

• Dziewczęta grając w składzie Hanna Zielińska i Jessica Boratyńska wywalczyły III Miejsce. W decydującym spotkaniu zwyciężyły SP 2 3-0. W turnieju zwyciężyły dziewczęta z SP 10, drugie miejsce dla zespołu SP 3. Opiekunem zespołu była pani Izabela Grabowska.

Mniej szczęścia w losowaniu mieli chłopcy, którzy w początkowej fazie turnieju przegrali z późniejszym mistrzem zespołem z SP 10, drugie SP 5, trzecie STO. Mimo walki i zaciętych spotkań chłopcy zajęli ostatecznie VI Miejsce. Zagraliśmy w składzie: Michał Starostka, Dawid Waleszczyk i Wiktor Butrym. Opiekunem zawodników był pan Piotr Świętochowski.

Organizatorem turnieju był pan Marek Zawadzki. Swoją pomocą w sędziowaniu i organizacji turnieju wsparli nas również uczniowie: Anna Prądzyńska, Wiktoria Ślufarska, Borys Zieliński, Jakub Połuboczko oraz Piotr Prądzyński.

Dziękujemy za walkę !! Podziękowania dla Wszystkich Zainteresowanych!!