• Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • TENIS STOŁOWY - DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2008/2009

• 26.02.2023 12:02
            • W dniu 7 listopada 2022 rozegrano w naszej szkole międzyszkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Organizatorem i sędzią głównym turnieju był pan Marek Zawadzki. W turnieju doskonale spisali się reprezentanci naszej szkoły.

• Chłopcy w tym roczniku zostali MISTRZAMI Słupska wygrywając wszystkie spotkania tego dnia. Po bardzo emocjonującym pojedynku w finale pokonali SP 3 w stosunku 3:2, grając w wielu decydujących momentach na przewagi. Mistrzowie grali w składzie: Piotr Prądzyński, Jakub Połuboczko oraz Piotr Radziejewski. Opiekunem zawodników był pan Piotr Świętochowski.

Doskonale spisały się również dziewczęta, które w tym roczniku wywalczyły II MIEJSCE w Słupsku. W tym roczniku zwyciężył zespół SP 10, który po niezwykle zaciętym pojedynku wygrał w finałowym meczu 3-1 z naszą reprezentacją.

Nasze srebrne medalistki grały w składzie: Anna Prądzyńska, Oliwia Bocian, Sofia Kavun oraz Wiktoria Ślufarska. Opiekunem reprezentacji dziewcząt była pani Izabela Grabowska.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Zawodników!!