• Dzień Mamy w klasie 1 b

• 28.05.2024 19:02
        •      Postanowiliśmy zorganizować Dzień Mamy inaczej. Uczniowie przygotowali z pomocą nauczycieli piękne laurki, zakupiliśmy piękne słoneczniki a aby ten dzień był uroczysty zaprosiliśmy wszystkie mamy na warsztaty , podczas których dzieci z mamami tworzyły zapachowy peeling do ciała.
        • Ciekawa lekcja muzyki klasy 3b

• 28.05.2024 18:53
        •      W poniedziałek 20 maja 2024r. uczniowie klasy 3b uczestniczyli w zajęciach muzycznych w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Szarych Szeregów. Dzieciom zostały zaprezentowane różne instrumenty muzyczne, mogły również na nich zagrać pod czujnym okiem Pana Łukasza Cysewskiego - nauczyciela słupskiego MDK-u.
        • DZIEŃ MATKI

• 28.05.2024 18:54
        • Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych dni w roku, to wyjątkowa okazja, aby wyrazić miłość, wdzięczność i szacunek naszym mamom za ich trud i poświęcenie. Klasa II b, w środę 22 maja,  postanowiła w sposób tradycyjny uczcić to święto i przygotowała inscenizację, piosenki oraz własnoręcznie wykonane prezenty - broszki i laurki.
        • Dzień Ziemi w klasie 1b

• 19.05.2024 19:31
        • Dzień Ziemi zaproponowany przez nasze koło przyrodnicze okazał się doskonałym pomysłem na obchody tego święta.