•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• Pierwszy Dzień Wiosny w klasach I-III

• 03.04.2022 20:20
        • Początek wiosny to radosny okres, który przynosi ze sobą wyjątkowe tradycje i obyczaje. Przyroda budzi się do życia i coraz więcej czasu spędzamy na powietrzu, co cieszy szczególnie dzieci.
        • Międzynarodowy Dzień LEGO

• 20.03.2022 11:20
        • Powiedzieć, że klocki Lego to popularna zabawka, to jak nic nie powiedzieć. Wokół duńskiego produktu wytworzył się odrębny świat, skupiający parki zabaw, filmy, gry komputerowe, programy telewizyjne, wpisy do Księgi Rekordów Guinnessa oraz przede wszystkim, setki najróżniejszych zestawów klocków.
        • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

• 23.11.2021 05:47
        • 11 listopada 1918 r. to niezwykły dzień w historii naszej Ojczyzny – po 123 latach niewoli Polska odzyskała Niepodległość. W bieżącym roku – również w naszej szkole – obchodziliśmy 103 rocznicę tego wydarzenia.