•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Bal Karnawałowy w ramach  Samorządu Uczniowskiego dla klas młodszych
      • Bal Karnawałowy w ramach Samorządu Uczniowskiego dla klas młodszych

• 27.01.2024 19:02

• W dniu 23.01.2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego, który poprowadzili koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego pani Edytka i pani Andżeliczka. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.
        Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, karnawałowy pokaz modyoraz animacje dla dzieci. Starsi uczniowie z klasy 8b i 7d uatrakcyjniły bal animacjami dla dzieci.  Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
        Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
        Zobaczcie zdjęcia z tej niesamowitej imprezy😊
        Koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego - Andżelika  Jończyk i Edyta Grabusińska