•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Opiekunowie :
        Andżelika Jończyk
        Edyta Grabusińska

• Podsumowanie przez SU akcji "Góra Grosza"

• 22.01.2024 00:25
      • Zakończyliśmy XXIVedycję  akcji charytatywnej „Góra Grosza",  organizowaną przez Towarzystwo "Nasz Dom".
        Na przełomie listopada 2023r. – 02 stycznia 2024r. Samorząd Uczniowski klas 1-3 przeprowadził w naszej szkole akcję „Góra Grosza”.
        Podczas tegorocznej zbiórki uczniowie chętnie zbierali  drobne monety, by następnie przekazać je na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Akcja pozwala uświadomić naszym uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się nam zebrać ponad 300zł, które zostaną przekazane na konto organizatora.
        Na pewno w przyszłym roku również przyłączymy się do tej akcji, bo "Warto pomagać".
        Dziękujemy za wielkie serca i hojność!!!