•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Wybory do Małego Samorządu Szkolnego
          oraz zmiana koordynatorów
          na
          Panią Edytę Grabusińską oraz Panią Andżelikę Jończyk.
          Witamy wszystkich przedstawicieli i zapraszamy do współpracy w nowym roku szkolnym
          2022/2023!
          Gotowi do startu?
          START!!!
        • Dzień Dobrych Uczynków

• 20.05.2022 22:06
        • “Oto prawda dotycząca brokatu: kiedy już wydobędziesz go z
           opakowania, nie sposób schować go z powrotem. Tak samo jest z życzliwością. Kiedy już wyleje się z Twojej duszy, nic jej nie powstrzyma. Przenosi się z jednej osoby na drugą: promienna, lśniąca, cudowna”
          (“Cudowny chłopak R.J. Palacio)

• Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” - zajęcia edukacyjne

• 14.05.2022 23:09
        • Z okazji Dnia Ziemi Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował wyjście dla wszystkich młodszych klas do siedziby Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych ,, Doliny Slupi". Uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych, które miały na celu przybliżenie przyrody naszego regionu. Dziękujemy Pani Ani za miłe przyjęcie w siedzibie parku oraz ciekawie przeprowadzone zajęcia.
                                                                                                     Mały Samorząd Uczniowski
        • Dzień Szalonych Fryzur

• 03.04.2022 20:25
        • 1 Kwietnia to dzień żartów, dowcipów i kawałów obchodzony na cały świecie. Tego dnia przypada bowiem PRIMA APRILIS. Również w naszej szkole był to dzień zabawy, śmiechu i radości. Wszystko to z okazji zorganizowanego w tym dniu przez Samorząd Uczniowski DNIA SZALONYCH FRYZUR.