•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

Edyta Grabusińska

• Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

• 28.10.2023 22:34
        • 11 października 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziewczynki.  Z tej okazji uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, obdarowali dziewczynki słodkimi upominkami. Nie zabrakło także pięknych i szczerych życzeń
          oraz śpiewu „Sto lat".

• Dzień chłopaka 2023

• 26.10.2023 22:31
        • Tradycyjnie 30 września w klasach młodszych  świętowali swój dzień wszyscy chłopcy. Z tej okazji Przedstawicielki Samorządu Szkolnego przygotowały dla każdego chłopaka słodkie co nieco. Nie zabrakło także pięknych i szczerych życzeń oraz śpiewu „Sto lat".
          To sympatyczne święto ustanowione przez UNESCO jest wspaniałą okazją do integracji w grupach klasowych i nie tylko. Wspólnie spędzony, dobry czas jest dla dzieci okazją do nawiązania relacji koleżeńskich i poznania swoich kolegów i koleżanek.

Wszystkim chłopcom, tym dużym i tym małym, z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!