•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Bal Karnawałowy w ramach  Samorządu Uczniowskiego dla klas młodszych
        • Bal Karnawałowy w ramach Samorządu Uczniowskiego dla klas młodszych

• 27.01.2024 19:02

• W dniu 23.01.2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego, który poprowadzili koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego pani Edytka i pani Andżeliczka. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.
          Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, karnawałowy pokaz modyoraz animacje dla dzieci. Starsi uczniowie z klasy 8b i 7d uatrakcyjniły bal animacjami dla dzieci.  Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
          Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
          Zobaczcie zdjęcia z tej niesamowitej imprezy😊
          Koordynatorzy Małego Samorządu Uczniowskiego - Andżelika  Jończyk i Edyta Grabusińska

• Podsumowanie przez SU akcji "Góra Grosza"

• 22.01.2024 00:25
        • Zakończyliśmy XXIVedycję  akcji charytatywnej „Góra Grosza",  organizowaną przez Towarzystwo "Nasz Dom".
          Na przełomie listopada 2023r. – 02 stycznia 2024r. Samorząd Uczniowski klas 1-3 przeprowadził w naszej szkole akcję „Góra Grosza”.
          Podczas tegorocznej zbiórki uczniowie chętnie zbierali  drobne monety, by następnie przekazać je na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Akcja pozwala uświadomić naszym uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się nam zebrać ponad 300zł, które zostaną przekazane na konto organizatora.
          Na pewno w przyszłym roku również przyłączymy się do tej akcji, bo "Warto pomagać".
          Dziękujemy za wielkie serca i hojność!!!