• Twój Logopeda

mgr Anita Rapta

• Wakacji czas!

• 19.06.2024 10:37
          • Szumi, szumi woda,szumi, szumi las, szumią, szumią pola lato wita nas.

Szumi, szumi woda, szumi, szumi las,szumią, szumią pola wiatr ochłodzi nas.

• Logopedyczny Entliczek - Pentliczek

• 30.04.2024 10:26
          • W piątek 26 kwietnia odbył się przegląd twórczości literackiej "Logopedyczny Entliczek - Pentliczek" jako podsumowanie bibliotecznego, multimedialnego spotkania z Panem Poetą. Dzieci z klas 1 - 3 miały ułożyć rymowany wierszyk "Moje ulubione zwierzątko".
            Głównym celem spotkania było kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt, doskonalenie sprawności artykulacyjnej oraz rozwijanie inteligencji językowej uczniów.
          • Warsztaty logopedyczne

• 15.04.2024 11:07
          • Chcemy pięknie i poprawnie mówić.

Warsztaty logopedyczne to doskonała okazja, by nie tylko zwiększyć swoje umiejętności, ale również popracować nad swoją dykcją i prawidłowa wymową. Prezentowane ćwiczenia i duża dawka wiedzy połączona z zabawą pozwoliła uczniom poprawić swoją dotychczasową wymowę i popracować nad właściwą artykulacją poszczególnych słów.