•          Ciekawa lekcja przyrody w klasie III D
        • Ciekawa lekcja przyrody w klasie III D

• 25.09.2023 19:42
        •       Pod koniec lata i wczesną jesienią rozpoczyna się sezon na przetwory. Sklepy i targowiska mienią się smakowitymi owocami i warzywami. Dlatego też klasa III d wzięła udział w ciekawej lekcji przyrody na temat: Jesień w słoikach i na półkach w ramach  Programu Śniadanie z witaminą.
        • Kodeks zasad w klasie 1b

• 19.09.2023 16:28
        •         Początek Roku Szkolnego to trudny czas dla nas wszystkich. Trudny pod względem poczucia bezpieczeństwa, zmian związanych z adaptacją w nowym miejscu, z nowymi kolegami i koleżankami oraz z nowymi Paniami i zasadami obowiązującymi w danej szkole, klasie. Bardzo ważne dlatego jest aby już na samym początku wprowadzić kodeks zasad, które będzie istotne dla funkcjonowania w zespole klasowym.
        • Ciekawa lekcja w klasie 1b

• 19.09.2023 15:49
        • Lekcja przyrody połączona z sensoplastyką oraz wdrażanie pozytywnych postaw to super sposób na przekazanie wiedzy, w tym także polonistycznej.