• Lekcja patriotyczna - lekcja otwarta w klasie 1a i 1b

• 16.11.2023 18:03
        •     Wraz z klasą 1 b uczestniczyliśmy w lekcji otwartej prowadzonej przez nasze panie wychowawczynie - Panią Andżelikę i Panią Anię.
          Przypomnieliśmy Symbole Polski, śpiewaliśmy Hymn Polski, zapoznaliśmy się z historią Polski i Świętem Niepodległości.

• "Z origami przez cztery pory roku" – JESIEŃ

• 12.11.2023 19:32
        •       Dnia 6 listopada 2023 r.  odbyły się warsztaty plastyczne origami dla klas I – III. Zajęcia  te mają na celu  rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, pobudzanie kreatywności uczniów , wyobraźni, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości.
        • Dzień Historyczny  w klasach I-III
        • Dzień Historyczny w klasach I-III

• 10.11.2023 17:36
        •      10 listopada w naszej szkole przebiegł pod hasłem "Dzień Historyczny". Pomysłodawcą imprezy była p. Marta Pastucha wraz z klasą 2c. W przebiegu i przygotowaniu całego wydarzenia wzięła udział cała kadra nauczycieli klas I - III.

• 10.11.2023 17:22
        •        11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości to ważna data w naszej polskiej historii. W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia zorganizowano w naszej szkole szereg działań.