• Samorząd Uczniowski

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Rzecznikiem Praw Ucznia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 został pan Tomasz Jeleniewski. Otrzymał on 58 głosów.
        Gratulacje!!!

Opiekunowie SU:
        J. Czołba-Wojciechowska
        M. Rach

• XXIX Samorządowy Konkurs Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH

• 23.03.2023 17:57
          • Wyniki tegorocznego XXIX Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH w XXIX Ogólnopolskim Samorządowym pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Słupskiego oraz Prezydenta Miasta Słupska.

Z dumą chcielibyśmy ogłosić społeczności szkolnej, że 13.03.2023 komisja konkursu po wnikliwej analizie zgłoszeń wyłoniła spośród kandydatów "8 wspaniałych". Wśród nich znaleźli się uczennica kl.8c Zofia Andrzejewska (1. miejsce) oraz uczeń kl. 8f Marcel Kostrzewa (2. miejsce).

Komisja nominowała Zofię Andrzejewską do etapu Ogólnopolskiego Ośmiu Wspaniałych w Warszawie. Konkurs jest okazją, by zauważyć i docenić aktywność młodych ludzi, którzy angażują się w różne inicjatywy społeczne, działają na rzecz swojego środowiska szkolnego i lokalnego. Liczymy na to, że może on również stać się inspiracją działań dla całej społeczności uczniowskiej.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

• Wesołych Świąt życzy Samorząd Uczniowski klas 4-8

• 22.12.2022 17:35
          • Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
            niech się spełnią w Nowym Roku!!
            Wszystkiego dobrego na Święta i w Nowym Roku dyrekcji, nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzicom
            Życzy
            🎄Samorząd Uczniowski z opiekunami 🎄

W galerii nasz premierowy kalendarz adwentowy:

• 25 listopada - Pluszowe misie w CZWÓRCE

• 30.11.2022 08:13
          • Każdy z nas na pewno kojarzy przygody Kubusia Puchatka czy Misia Paddingtona. Popularna maskotka wzbudza pozytywne uczucia nie tylko u dzieci. Ten niepozorny przedmiot zaskarbił sobie bowiem miłość ludzi w każdym wieku.

Uczniowie zabrali więc swoje MISIE do szkoły.

• Pierwsze koty za płoty czyli otrzęsiny klas IV

• 24.10.2022 20:38
          • 14 października 2022 r. odbyły się w naszej szkole Otrzęsiny klas IV - przygotowane i przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie, aby dołączyć do starszej społeczności naszej szkoły, musieli pokonać wiele trudności: przechodzili rozmaite próby sprawdzające ich zręczność, sprawność oraz wiedzę o szkole.

Swoich uczniów wspierali wychowawcy:
            klasa 4a - Pani Katarzyna Kalinowska
            klasa 4b - Pan Tomasz Jeleniewski
            klasa 4c - Pani Marta Andrzejewska
            klasa 4d - Pani Jolanta Tomaszewska

Wszystkie zabawy odbywały się w miłym i radosnym nastroju przy wsparciu uczniów klas VI i VIII. Czwartoklasiści stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku. Miłym uwieńczeniem dnia były upominki – gry towarzyskie i dyplomy przekazane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

• Wciąż o Was pamiętamy - życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły

• 23.10.2022 18:14
          • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował słodkości dla nauczycieli i pracowników szkoły.
            Serdeczne życzenia skierował również w stronę emerytowanych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, którzy przez wiele lat tworzyli fundamenty naszej szkoły i trudzili się nad wychowaniem młodego pokolenia. Kolorowe kartki wykonali uczniowie na lekcjach plastyki pod czujnym okiem p. Marty Andrzejewskiej oraz członkowie SU.
            Przy ogromnym wsparciu rodziców udało nam się przesłać pocztą wszystkie życzenia.
            Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i rodzicom!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - Joanna Czołba-Wojciechowska, Magdalena Rach