Podczas ostatnich zajęć innowacyjnych w świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazję wrócić do tradycyjnych gier podwórkowych, takich jak skakanie na skakance.
Aktualności
ANDRZEJKI
28 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się Andrzejki, które wprowadziły uczniów w tajemniczy świat tradycji i wróżb. Dzieci poznały historię tego dnia, sięgającą starożytnych czasów, kiedy wróżby miały pomóc w odkrywaniu przyszłości.
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
25 listopada w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.
DZIEŃ TOLERANCJI
15 listopada obchodziliśmy w świetlicy szkolnej MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI, promując wartości takie jak szacunek, akceptacja, otwartość i zrozumienie wobec innych.
Andrzejki klasowe w klasie 2c
Andrzejki w klasie 2c - uczniowie rozpoczęli zabawą na sali gimnastycznej, gdzie w strojach czarodziejek i czarnoksiężników spędzili ciekawą lekcję wychowania fizycznego: zabawy z chustą klanza, tańce andrzejkowe, a na zakończenie ćwiczyli jogę.
Autor: Dorota Czerwińska
SENSO-SMYKI, CZYLI SPOTKANIE Z INTEGRACJĄ SENSORYCZNĄ
W dniu 28 listopada br. w ramach Innowacji Pedagogicznej kolejna grupa uczniów z klasy 2d wzięła udział w zajęciach sensorycznych, które miały charakter rozwojowy, profilaktyczny, przesiewowy, edukacyjny oraz zabawowy.
Wycieczka do Fabryki Elfów klasy 2a i 2d
27 listopada klasy 2 a oraz 2d wybrały się na wycieczkę do Gdańska do Fabryki Elfów. Pod opieką Elfa Przewodnika, dzieci rozwiązywały zadania, uczestniczyły w grach i zabawach oraz pisały list do Św. Mikołaja. Zwieńczeniem naszej wycieczki było spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz wykonanie pachnącej bombki.
Pełni wrażeń i świątecznej atmosfery, czekamy na nadchodzące Święta.
Monika Sokołowska
Anna Włoch
Anna Szczepańska
Marika Duchnowska
Dyskoteka andrzejkowa


Wczoraj w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, która zgromadziła uczniów z klas IV-VIII.
ZDROWE PUDEŁKO


Dnia 20 listopada odbyła się akcja „Zdrowe pudełko”.
GRUDZIEŃ 2024
Wyciąg z działalności pozalekcyjnej
Archiwum Aktualności