• Szkoła do hymnu

• 10.11.2023 15:10
        • Chcąc uczcić jedno z ważniejszych świąt państwowych w naszym kraju, Święto Niepodległości, społeczność klas I-III wzięła udział w projekcie "Szkoła do hymnu" i wspólnie z nauczycielami i dyrekcją zaśpiewała hymn państwowy. Był to piękny i wzruszający moment dla nas wszystkich.
        • „JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE!”

• 09.11.2023 17:32
        • W październiku obchodziliśmy „Międzynarodowy Dzień Białej Laski”.
          Nasza Szkoła włączyła się do świętowania, uczestnicząc w kampanii społecznej „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” W kampanii wzięły udział dzieci z oddziału”0”, świetlicy szkolnej oraz klasy Ia, Ib, Id, IIId .
        • Rozmowy przy kawce w klasie 1b

• 29.10.2023 17:49
        •                                        Zajęcia społeczne inaczej. Klasa 1 b od pewnego czasu edukację społeczną realizuje przy kawce. Uczniowie piją kawę zbożową rozmawiają o rzeczach ważnych i ważniejszych. Integrujemy się, dzielimy spostrzeżeniami.