• Związek Harcerstwa Polskiego

• Wstąpienie do Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP) w szkole podstawowej to świetna okazja do rozwijania się, poznawania nowych umiejętności i nawiązywania przyjaźni. Oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci w dołączeniu do ZHP w szkole podstawowej:

1. Skontaktuj się z lokalną 36 Drużyną Harcerską  "BORYS"
      2. Zdobądź formularz zgłoszeniowy
      3. Zgoda rodziców/opiekunów
      4. Zapoznaj się z zasadami i wartościami harcerskimi

Abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć, czym jest harcerstwo i co oznacza przynależność do tej organizacji. Weź udział w spotkaniach drużyny. Po złożeniu zgłoszenia i zaakceptowaniu go, będziesz mógł/mogła brać udział w spotkaniach drużyny. To doskonała okazja do poznania innych harcerzy, uczestniczenia w różnych aktywnościach i rozwijania swoich umiejętności.

Kontakt Z Druhem Drużynowym pwd Markiem Zblewskim, telefon 725-660-724

• "Święto Niepodległości i Integracja w Ustce - Wspólne Chwile Pełne Patriotyzmu i Przyjaźni"

• 06.05.2024 08:17
      • Serdecznie witamy na naszej stronie, gdzie pragniemy podzielić się z Państwem niezwykłymi przeżyciami związanych z obchodami Święta Niepodległości oraz integracyjnym wyjazdem do Ustki.

• 11 listopada 2022 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się w malowniczym Kościele Mariackim oraz na Placu Zwycięstwa. To był czas pełen dumy z historii naszej Ojczyzny, moment refleksji nad jej drogą do wolności oraz okazja do wyrażenia wdzięczności dla tych, którzy oddali życie za niepodległość Polski.

Następnego dnia, 12 listopada, wyruszyliśmy w integracyjny wyjazd do Ustki. Tam czekały na nas niezapomniane atrakcje, które umożliwiły nam jeszcze głębsze zbliżenie się i wspólne spędzenie czasu. Zwiedziliśmy macierzystą jednostkę Straży Pożarnej Druha Marka, gdzie mieliśmy okazję poznać ich pracę oraz zaangażowanie w służbę dla społeczności. To było niezwykłe doświadczenie, które pozwoliło nam jeszcze lepiej zrozumieć trud codziennej pracy strażaków.

Wieczorem, w przyjaznej atmosferze, wspólnie rozpaliliśmy ognisko i delektowaliśmy się pieczonymi kiełbaskami. To był czas radości, śmiechu i budowania więzi, których efekty przetrwają przez wiele kolejnych spotkań.

Na zdjęciu, które prezentujemy, możecie zobaczyć uśmiechnięte twarze naszych uczestników - od Dh. Marka po Nykytę - którzy razem tworzyli niezapomniane chwile pełne patriotyzmu i przyjaźni.

Dziękujemy za możliwość podzielenia się z Państwem naszymi przeżyciami oraz zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych wydarzeń i inicjatyw.