• Związek Harcerstwa Polskiego

• Wstąpienie do Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP) w szkole podstawowej to świetna okazja do rozwijania się, poznawania nowych umiejętności i nawiązywania przyjaźni. Oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci w dołączeniu do ZHP w szkole podstawowej:

1. Skontaktuj się z lokalną 36 Drużyną Harcerską  "BORYS"
      2. Zdobądź formularz zgłoszeniowy
      3. Zgoda rodziców/opiekunów
      4. Zapoznaj się z zasadami i wartościami harcerskimi

Abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć, czym jest harcerstwo i co oznacza przynależność do tej organizacji. Weź udział w spotkaniach drużyny. Po złożeniu zgłoszenia i zaakceptowaniu go, będziesz mógł/mogła brać udział w spotkaniach drużyny. To doskonała okazja do poznania innych harcerzy, uczestniczenia w różnych aktywnościach i rozwijania swoich umiejętności.

Kontakt Z Druhem Drużynowym pwd Markiem Zblewskim, telefon 725-660-724

• "Świąteczne Spotkania Pełne Emocji i Dobra - Podsumowanie Wydarzeń"

• 06.05.2024 08:21
      • Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi chwilami, które miały miejsce w naszej społeczności podczas okresu świątecznego w grudniu 2022 roku.
      • Nasze wydarzenia pełne były radości, wspólnego dzielenia się oraz wzruszeń.

6 grudnia 2022 roku zgromadziliśmy się w Pizzerii "Pinoccio" na wyjątkową Zbiórkę Mikołajkową wraz z rodzinami. To było magiczne spotkanie, które wypełnione było śmiechem i radością dzieci oraz dorosłych.

Następnie, 13 grudnia, w stołówce szkolnej odbyła się kolejna zbiórka, na której zakończenie zajęć przygotowano niezwykłą "Gra na Emocjach". Było to nie tylko doskonałe urozmaicenie czasu spędzonego razem, ale także okazja do lepszego zrozumienia swoich uczuć i emocji.

16 grudnia byliśmy częścią wyjątkowego wydarzenia, roznosząc Betlejemskie Światełko Pokoju po różnych instytucjach w Słupsku, takich jak SOK, MCK czy Straż Miejska. To był dla nas czas refleksji i wspólnej modlitwy o pokój na świecie.

Na zakończenie grudnia, 20 grudnia, spotkaliśmy się ponownie, tym razem na Kolacji Wigilijnej w szkolnej stołówce, wraz z naszymi rodzinami. Wieczór wypełniony był kolędowaniem, pysznymi potrawami przygotowanymi przez rodziców oraz wyjątkową atmosferą wspólnoty.

Na zdjęciu, które przygotowaliśmy dla Was, możecie zobaczyć uśmiechnięte twarze naszych uczestników - od Wojtka po Aleksa, wraz z druhem drużynowym ppor. Markiem, którzy tworzą niezapomniane chwile i wspomnienia.