•        ŚWIETLICA  SZKOLNA

6.30-16.30

• TWÓRCZE SPOTKANIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ - WIOSENNE I WIELKANOCNE INSPIRACJE

• 29.03.2024 16:43
        • W ostatnich dniach w świetlicy szkolnej odbywało się wiele fascynujących zajęć plastycznych, które obfitowały w tematykę wiosenną i wielkanocną.
        • Podczas tych spotkań uczniowie mieli możliwość wyrażenia swojej kreatywności tworząc barwne dekoracje wnoszące radość i atmosferę świąt. Korzystając z różnorodnych technik, takich jak malowanie, wycinanie, klejenie czy pracę z kolorowym papierem, uczestnicy stworzyli pisanki, zajączki, kwiaty, koszyczki, motyle oraz przestrzenną Panią Wiosnę - motywy symbolizujące ożywienie przyrody i radość wiosennego okresu wraz ze świętami Wielkanocnymi. Oprócz doskonalenia umiejętności manualnych, dzieci uczą się również współpracy i kreatywnego myślenia, co sprawia, że zajęcia te są nie tylko edukacyjne, ale i inspirujące.