• Waszkinel Irena
            • Zawadzki Marek
          • PIŁKA SIATKOWA ROCZNIK 2009/2010

• 14.04.2024 18:10
            • 11 kwietnia 2024 nasza szkolna reprezentacja chłopców z rocznika 2009/2010 rywalizowała w rozgrywkach piłki siatkowej.
            • Pierwszy mecz z SP 6 przegraliśmy po walce w decydującym secie 12-14, a w setach 1-2. Później było tylko lepiej, wygraliśmy trzy kolejne spotkania z SP 2, SP 3 oraz SP 8 po 2-0 w setach. Turniej był niezwykle wyrównany. O medalach decydowała lepsza różnica setów i tak dzięki ambitnej postawie naszych reprezentantów oraz walce o każdy punkt wygraliśmy cały turniej zajmując I MIEJSCE.