• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Grzybowska Dorota
            • Holak Kamila
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Skałecka Alicja
            • Świętochowski Piotr
            • Waszkinel Irena
            • Zawadzki Marek
          • Koszykówka rocznik 2011 i młodsi

• 07.04.2024 19:27
            • W dniach 25-27 marca 2024 odbyły się rozgrywki Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w piłce koszykowej  chłopców z rocznika 2011 i młodsi.
            • W rozgrywkach grupowych wygraliśmy z SP 2 21-8 oraz NSP 7 31-18, przegraliśmy z SP 16 10-30. Z drugiego miejsca w grupie przystąpiliśmy do walki o medale. W półfinale po bardzo wyrównanym spotkaniu przegraliśmy 22-18 z SP 3. W walce o brązowy medal po równie zaciętym spotkaniu przegraliśmy z SP 8 22-16 ostatecznie zajmując IV Miejsce. Ostatecznie zwyciężyła drużyna SP 16 pokonując w finale SP 3 28-11. W każdym spotkaniu było dużo walki i zaangażowania, zabrakło jedynie lepszej skuteczności w zdobywaniu punktów.

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania dla Wszystkich Naszych Zawodników !!

Naszą szkołę reprezentowali: Michał Bednarczyk, Szymon Dymowski, Filip Chabowski, Franciszek Harmaciński, Wojciech Kropiński, Bartosz Stodulski, Błażej Tandecki, Patryk Więś, Łukasz Bentkowski, Stanisław Dziduch i Oskar Piotrowski. Opiekunem zespołu był pan Piotr Świętochowski.