• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • PIŁKA SIATKOWA ROCZNIK 2011 I MŁODSI

• 16.03.2024 13:38
            • W grudniu 2023 odbyły się rozgrywki Słupskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z rocznika 2011 i młodsi.

•

Naszą szkołę reprezentowały: Zofia Wodyk, Maria Ślusarska, Małgorzata Morzycka, Lena Szymankiewicz, Julia Bernacka, Aleksandra Urbaniak, Kinga Suchańska, Aleksandra Bieńczak. Młode zawodniczki po zaciętej walce zajęły VI miejsce. Opiekunem zespołu była pani Paulina Pietrzak.

Reprezentacja chłopców wywalczyła V miejsce grając w składzie: Michał Bednarczyk, Bartosz Sitarski, Tomasz Świętochowski, Ksawier Chmiel, Filip Chabowski, Patryk Więś, Błażej Tandecki i Oskar Piotrowski. Opiekunem zespołu był pan Piotr Świętochowski.

Gratulacje dla Wszystkich Reprezentantów Naszej Szkoły za Walkę i Postawę na boisku !!!