• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • SŁUPSKA OLIPIADA DZIECI I MŁODZIEŻY - KOSZYKÓWKA 3X3

• 26.11.2023 18:31
            • 8 listopada 2023 chłopcy młodsi grając w składzie: Szymon Dymowski, Błażej Jaskólski, Filip Chabowski oraz Ksawier Chmiel mimo dużego zaangażowania nie dostali się do strefy medalowej i zakończyli zawody na miejscach 5-8.

W rozegranych 22 listopada 2023 zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców starszych, która wygrała 4 spotkania  i dopiero w finale po niezwykle wyrównanym spotkaniu przegrała z SP 5 11-10.

Ostatecznie nasza drużyna grając w składzie: Marcel Pyter, Wojciech Horodyniec, Maciej Skuza oraz Marcel Potocki wywalczyła II Miejsce.

Gratulacje i Podziękowania za walkę i postawę na boisku dla Wszystkich Zawodników!!

Piotr Świętochowski