• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • Prewencja, ale inaczej 2023

• 26.11.2023 18:21
            • 15 listopada 2023 na hali sportowej przy ul. Banacha 17 rozegrano kolejną edycję turnieju edukacyjno - sportowego  "Prewencja, ale inaczej 2023".
            • Impreza była zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski. Sam konkurs składał się z trzech części: edukacyjnej - test wiedzy, artystycznej - konkurs plastyczny Bezpieczna Szkoła oraz sportowej. Naszą szkołę reprezentowali: Ejsmont Katarzyna, Szewczuk Alicja, Majewska Justyna, Horodyniec Wojciech, Kiernicki Mateusz, Potocki Marcel, Bereza Wojciech, Paulina Klimiuk, Hanna Bojarska oraz Dominik Żurawski. Opiekunami zespołu byli pan Piotr Świętochowski oraz pani Edyta Paziewska. Przy organizacji zawodów pomagały dziewczęta z klasy 8 b oraz 8 c. Prowadzącym imprezę był pan Marek Zawadzki.

Wielkie Podziękowanie za Zaangażowanie i wkład pracy dla Wszystkich Zainteresowanych!!!