• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          •  KOSZYKÓWKA 3x3
            • KOSZYKÓWKA 3x3

• 02.12.2021 16:13
            • 5 października 2021 roku nasza reprezentacja chłopców z rocznika 2007 i 2008 wzięła udział w zawodach "Koszykówki 3x3" rozgrywanych po raz pierwszy w historii Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali: Olivier Grad, Sebastian Piątek, Maciej Wilczyński, Dorian Zakrzewski.
            • Na boisko zewnętrzne przy Szkole Podstawowej nr 8 zgłosiło się 14 zespołów. Po losowaniu trafiliśmy do grupy z SP 2, SP 6 oraz SP 10 I. Tylko zwycięzcy grup mogli rywalizować o miejsca 1-4. O ile w meczu z SP 2 i SP 6 nasi zawodnicy nie mieli problemów z wygraną to mecz z SP 10 I i walka o zwycięstwo trwała do ostatnich sekund. Dzięki zaangażowaniu całej drużyny i "doświadczeniu" Oliviera, który jako jedyny z naszej drużyny na co dzień trenuje koszykówkę w Czarnych Słupsk - zwyciężyliśmy 8-7 i awansowaliśmy do grupy finałowej.

W finałach po niezwykle zaciętych spotkaniach pokonaliśmy SP 1 12-8 oraz SP 5 9-8.

W ostatnim spotkaniu finałowym musieliśmy uznać wyższość rywali z SP 10 II, którzy nie przegrali tego dnia żadnego spotkania i zwyciężyli w turnieju. Ostatecznie nasza reprezentacja wywalczyła II MIEJSCE. Trzecie miejsce dla SP 5.

Gratulujemy !!!