• Zawadzki Marek
          • PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I  CHŁOPCÓW ROCZNIK 2008/2009
            • PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2008/2009

• 17.05.2023 18:49
            • W dniu 3 kwietnia 2023 na zawodach piłki siatkowej dziewcząt rocznika 2008/2009 nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze.

• Wygraliśmy dwa spotkania z SP 3 oraz STO po 2-1 w setach. W bezpośredniej rywalizacji o drugie miejsce z SP 6, przegraliśmy dwa sety minimalną różnicą punktów grając na przewagi. Zwyciężył bezkonkurencyjny zespół SP 8, który wygrał wszystkie spotkania. Nasz drużyna ostatecznie wywalczyła III Miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały:

Bednarczyk Julia, Bocian Oliwia, Marta Świętochowska, Górzyńska Zuzanna, Janulis Nikola, Kalinowska Zofia, Maksymova Sofiia, Podlecka Oliwia

4 kwietnia rywalizowali chłopcy z rocznika 2008/2009. Nasz zespół grał ze zmiennym szczęściem. Niestety w spotkaniu decydującym o awansie do fazy medalowej przegraliśmy mecz z SMS Słupsk 2-0 w setach 25-23 i 21-18. Było dużo emocji i nerwów.  Zabrakło odrobiny dokładności i szczęścia, aby móc walczyć o medale. Zwyciężył zespół SP 11, który pokonał w finale SP8 2-1. Nasz zespół ostatecznie zajął VI Miejsce.

Graliśmy w składzie:

Dominik Jędrak, Konrad Kaniowski, Jakub Połuboczko, Adam Burda, Adrian Krępeć, Nazar Obeziuk, Jonatan Cetera, Jakub Tyc, Bartosz Bembenek, Oscar Nowosielski, Szymon Piekarec

Gratulacje dla Zwycięzców i Podziękowania za Postawę i Walkę na boisku dla Naszych Reprezentantów !!!