• Kadra wychowania fizycznego:

• Grabowska Izabela
            • Holak Kamila
            • Kaczmarek Dominik
            • Malczewska Agnieszka
            • Marchewka Krzysztof
            • Pietrzak Paulina
            • Świętochowski Piotr
            • Zawadzki Marek
          • PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2008/2009

• 26.02.2023 12:31
            • W kolejnej odsłonie rywalizacji w rozgrywkach piłki ręcznej w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży nasza szkolna reprezentacja wywalczyła I MIEJSCE.
            • W finałowych rozgrywkach wygraliśmy z SP 3 6-2 oraz SP 2 14-4. W decydującym spotkaniu z SP 10 po zaciętej walce był remis 4-4, a Adrian Krępeć nasz bramkarz spisał się w tym meczu doskonale. Jak się później okazało ten punkt był na wagę złotego medalu.

Ogromne Gratulacje i Podziękowania dla Całego zespołu!!

Piotr Prądzyński, Jędrak Dominik, Oliwier Fejfer, Jakub Połuboczko, Konrad Kaniowski, Mateusz Astel, Adam Burda, Adrian Krępeć, Tymoteusz Adamiec, Grzegorz Piotrowski, Jakub Tyc, Szymon Piekarec, Bartosz Bembenek, Oscar Nowosielski. Opiekun zespołu Piotr Świętochowski.

Nasze Reprezentacje z rocznika 2010 i młodsi oraz drużyna rocznika 2008/2009 jako Mistrzowie Słupska będą reprezentować miasto Słupsk na finałach powiatowych - terminy i miejsce zawodów poznamy wkrótce. Życzymy Powodzenia !!!