• Samorząd Uczniowski

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Rzecznikiem Praw Ucznia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 został pan Tomasz Jeleniewski. Otrzymał on 58 głosów.
        Gratulacje!!!

Opiekunowie SU:
        J. Czołba-Wojciechowska
        M. Rach

• XXIX Samorządowy Konkurs Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH

• 23.03.2023 17:57
        • Wyniki tegorocznego XXIX Samorządowego Konkursu Nastolatków OŚMIU WSPANIAŁYCH w XXIX Ogólnopolskim Samorządowym pod honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Słupskiego oraz Prezydenta Miasta Słupska.

Z dumą chcielibyśmy ogłosić społeczności szkolnej, że 13.03.2023 komisja konkursu po wnikliwej analizie zgłoszeń wyłoniła spośród kandydatów "8 wspaniałych". Wśród nich znaleźli się uczennica kl.8c Zofia Andrzejewska (1. miejsce) oraz uczeń kl. 8f Marcel Kostrzewa (2. miejsce).

Komisja nominowała Zofię Andrzejewską do etapu Ogólnopolskiego Ośmiu Wspaniałych w Warszawie. Konkurs jest okazją, by zauważyć i docenić aktywność młodych ludzi, którzy angażują się w różne inicjatywy społeczne, działają na rzecz swojego środowiska szkolnego i lokalnego. Liczymy na to, że może on również stać się inspiracją działań dla całej społeczności uczniowskiej.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.