• Samorząd Uczniowski

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Rzecznikiem Praw Ucznia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 został pan Tomasz Jeleniewski. Otrzymał on 58 głosów.
        Gratulacje!!!

Opiekunowie SU:
        J. Czołba-Wojciechowska
        M. Rach

• Pierwsze koty za płoty czyli otrzęsiny klas IV

• 24.10.2022 20:38
        • 14 października 2022 r. odbyły się w naszej szkole Otrzęsiny klas IV - przygotowane i przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie, aby dołączyć do starszej społeczności naszej szkoły, musieli pokonać wiele trudności: przechodzili rozmaite próby sprawdzające ich zręczność, sprawność oraz wiedzę o szkole.

Swoich uczniów wspierali wychowawcy:
          klasa 4a - Pani Katarzyna Kalinowska
          klasa 4b - Pan Tomasz Jeleniewski
          klasa 4c - Pani Marta Andrzejewska
          klasa 4d - Pani Jolanta Tomaszewska

Wszystkie zabawy odbywały się w miłym i radosnym nastroju przy wsparciu uczniów klas VI i VIII. Czwartoklasiści stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku. Miłym uwieńczeniem dnia były upominki – gry towarzyskie i dyplomy przekazane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: