•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

- święto pyszności,
        koloru i kreatywności.

•

Dzień Dyni to wyjątkowa okazja do połączenia edukacji, kreatywności i zabawy w jedno. Zarówno w szkole, jak i w przedszkolu, obchody tego święta mogą stać się niezapomnianym doświadczeniem. Jak zaplanować Dzień Dyni w podstawówce? Przedstawiamy zestaw pomysłów, które pomogły uczynić Dzień Dyni interesującym wydarzeniem. Pokażemy, jak z wykorzystaniem dyni wzbogaciliśmy proces nauki, rozwijaliśmy kreatywność, a także promowaliśmy zdrowe nawyki żywieniowe.

Zachecamy do galerii:

Klasa 2 - Pani Marty, zdecydowała się na kreatywność twórczą - plastyczno - techniczną oraz ubiór stosowny do okoliczności.

Klasa 1 - Pani Moniki, zaszalała sportowo i grafomotorycznie, kodowali, kolorowali a także smakowali pestki dyni.

Klasa 1 Pani Andżeliki zorganizowała pyszne śniadanko - babeczki dyniowe.

Dziękujemy za zaangażowanie.