•  MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE WITA I ZAPRASZA

• Akcja charytatywna -  Góra Grosza
      • Akcja charytatywna - Góra Grosza

• 29.10.2023 12:56
      • Ruszyła XXIV Edycja Akcji Góra - Grosza -  Uczymy dzieci pomagać innym.

Drogie Dzieci

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Przyłącz się do akcji a:
        • Wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę.

• Możesz otrzymać dodatkowe punkty za wolontariat, liczące się w rekrutacji do szkoły średniej.

Cel Akcji:

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Szanowni Nauczyciele

Towarzystwo Nasz Dom od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzimy również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz Ośrodki Wsparcia i Rozwoju Dziecka i Rodziny PORT
        Z Państwa zaangażowaniem udało się nam pomóc tysiącom dzieci w całej Polsce. Wiemy ile wysiłku, czasu i mobilizacji kosztuje zorganizowanie, przeprowadzenie i finał zbiórki.

Łączy nas praca na rzecz dzieci, dziękujemy, że jesteście z nami.