• Rekrutacja do klas pierwszych 2024/2025

• Uprzejmie informujemy, że rekrutacja uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie drogą elektroniczną.

W celu złożenia podania do szkoły należy wejść na stronę https://rekrutacje-slupsk.pzo.edu.pl/, gdzie znajduje się szczegółowa instrukcja dla rodzica dotycząca rekrutacji.

• Należy wybrać moduł: REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
        • Rodzic rejestruje dziecko wpisując PESEL, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA.
        • Po uzupełnieniu wymaganych danych wybiera opcję Zapisz i sam ustala
        • LOGIN oraz HASŁO do konta.

Rekrutacja trwa od 02.04.2024 r. (godz. 13:00) do 31.05.2024 r. (godz. 16:00) i tylko w tym terminie będzie możliwe składanie dokumentów.

Po wypełnieniu wszystkich danych należy wydrukować zgłoszenie/wniosek i dostarczyć go w formie papierowej do siedziby placówki pierwszego wyboru do 31.05.2024 r.

Do wniosku należy dołączyć odpowiednie załączniki – wszelkie informacje na ten temat uzyskacie Państwo w aplikacji.

W celu zapisania dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do oddziału integracyjnego we wniosku należy zaznaczyć informację, że dziecko posiada takie orzeczenie. Dzieci z orzeczeniem nie obowiązuje rejonizacja.

W przypadku zapisania dziecka do szkoły innej niż obwodowa należy zgłosić ten fakt w sekretariacie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku, ul. Leszczyńskiego 17, tel. 59 8457066, email: sp4slupsk@wp.pl

Prosimy o śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej szkoły www.sp4slupsk.edupage.org

• Rekrutacja elektroniczna – oddziały przedszkolne

• W celu złożenia podania do oddziału przedszkolnego w szkole należy wejść na stronę https://rekrutacje-slupsk.pzo.edu.pl/, gdzie znajduje się szczegółowa instrukcja dla rodzica dotycząca rekrutacji.

• Należy wybrać moduł: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI
        • Rodzic rejestruje dziecko wpisując PESEL, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA.
        • Po uzupełnieniu wymaganych danych wybiera opcję Zapisz i sam ustala
        • LOGIN oraz HASŁO do konta.

Rekrutacja trwa od 18.03.2024 r. (godz. 13:00) do 13.05.2024 r. i tylko w tym terminie będzie możliwe składanie dokumentów.

Po wypełnieniu wszystkich danych należy wydrukować wniosek i dostarczyć go w formie papierowej do siedziby placówki pierwszego wyboru do 13.05.2024 r.

•  Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

• Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz uczniów do klas I na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Rodzic po wypełnieniu wniosku w podanej aplikacji dokonuje wydruku i wraz z dokumentem potwierdzającym spełnienie kryteriów, przekazuje wniosek do placówki pierwszej preferencji.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły podstawowej, zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia rodziców.

Jednocześnie informujemy Państwa, że uczeń, który nie jest zameldowany w obwodzie szkoły, ale zamieszkuje w nim, nie będzie ujęty w wykazie elektronicznym.

Wszystkie terminy w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025 zawarte zostały w Zarządzeniach Prezydenta Miasta Słupska:

Nr 163/E/2024 z dnia 29 lutego 2024r. – rekrutacja  oddziały przedszkolne

Nr 36/E/2024 z dnia 15 stycznia 2024r.- rekrutacja klasy pierwsze - załącznik nr 2

Uwaga!

Uczniów  posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie obowiązuje obwód szkoły.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego
        od 18.03.2024r ( godz. 13.00)
        do 13.05.2024r. ( godz. 13.00)

Rekrutacja do klas I