• Godziny pracy biblioteki

mgr Sylwia Modzelewska

dr Łukasz Bilski

• 28.11.2022 13:18
          • 25 listopada na całym świecie obchodzony jest dzień pluszowego misia. Zabawka ta od ponad 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Niesłabnąca popularność misiów nie dziwi chyba nikogo – w końcu każdy z nas miał w dzieciństwie pluszowego przyjaciela, pomagającego przetrwać cięzkie chwile.
            Misie stały się także bohaterami bajek oraz filmów takich jak - Kubuś Puchatek, Miś Coralgol, Miś Uszatek, Miś Paddington, Troskliwe Misie.
          • Tego dnia w naszej bibliotece uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w "misiowej krainie". Dzieci miały okazję  poznać historię święta, uczestniczyć w  zabawach ruchowych, plastycznych, konkursach, quizach, zgadywankach oraz zrobić sobie   zdjęcie z misiem.

Ten dzień w bibliotece pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.